PANTUMA Byt Dům Zahrada EAGO koupelna Koupelna Ekonomické Topení Úsporné Topení Krbová Kamna Kotel Sauny Vířivky Solární systémy Tepelná čerpadla Hydromasážní vany Wellness SSWW Sanotechnik

TOPENÍ » Zásobníkové ohřívače teplé vody » PROTHERM

Zásobníky - nepřímoohřívané zásobníky teplé vody

  • objem 58 až 200 litrů
  • stacionární i závěsné provedení
  • ochrana proti korozi
  • minimální tepelné ztráty

Zásobníky teplé vody PROTHERM nabízí dostatek teplé vody i pro náročné spotřebitele. Optimálně zvolená velikost zásobníku snižuje tepelné ztráty a zajistí dostatečně rychlé opětovné nahřátí vody. Kvalitně smaltovaný vnitřní povrch zásobníků a protikorozní ochrana magnesiovou anodou zaručuje dlouhou životnost. Jako zdroj tepla pro ohřev vody slouží stacionární nebo závěsné kotle PROTHERM. Spojením zásobníku s některým z těchto kotlů získáte velmi pěkný designový prvek ve vašem interiéru.

Jak vše funguje jako komplet?

Po propojení kotle se zásobníkem kotel automaticky dostává informaci od teplotního čidla v zásobníku. Uživatel si přímo na ovládacím panelu volí požadovanou teplotu vody.

Příprava teplé vody má vždy přednost

V řídícím programu kotle se funkce natápění zásobníku vždy upřednostňuje. V praxi to znamená, že při poklesu teploty v zásobníku cca o 5 °C pod nastavenou teplotu kotle dostane informaci, automaticky přestaví trojcestný motoricky řízený ventil do polohy natápění zásobníku a plným výkonem natápí zásobník.

Komfort a kvalita

Kvalitní polyuretanová izolace snižuje na minimum tepelné ztráty zásobníků. Zásobníky PROTHERM B 60 Z a MEDVĚD B 100 MS jsou vybaveny protikorozní ochranou pomocí magneziové anody. Válcové zásobníky PROTHERM mají protikorozní ochranu zajištěnu pomocí bezúdržbového elektronického polarizačního systému ACI s titanovou elektrodou.

Snadné a elegantní propojení

Pro snadnou instalaci zásobníku výrobce dodává několik typů propojovacích sad. Výbava propojovacích sad je závislá na typu kotle PROTHERM, se kterým nepřímoohřívaný zásobník spolupracuje.


Probíhá aktualizace databáze.

Pro kompletní nabídku sortimentu v kategorii "PROTHERM" kontaktujte naše obchodníky.

Najít "PROTHERM" v celém sortimentu.
Nákupní košík
V nákupu pokračujte
kliknutím na celkovou
částku Vašeho zboží.
Celkem:
0,- Kč
Akční nabídka

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím